0
Your Cart

Odżywki I.C.O.N.

Stosowanie odżywek to doskonały sposób na zadbanie o włosy. Odżywki ICON zawierają naturalne składniki o bardzo dobrym działaniu. Producent I.C.O.N. zapewnia najwyższą jakość swoich produktów, minimalizując ich wpływ na środowisko.
Jakie odżywki i.c.o.n. oferujemy? W ofercie naszego sklepu znajdziesz odżywki rewitalizujące, wypełnione witaminami i minerałami, np. Maska Cure lub odżywkę w kuracji przeciw puszeniu włosów Anti Frizz.
Jakie składniki zawierają odżywki ICON? W odżywkach oferowanych w naszym sklepie zawartych jest wiele naturalnych i ekologicznych składników. Dzięki połączeniu Keraveg18 i biotyny produkt wnika do wnętrza włosa i pozostawia włosy równe i gładkie. W składzie odżywek znajdują się również olej moringa, bursztyn, czy olej arganowy. Unikalna kompozycja składników stanowi o niezwykłej skuteczności odżywek. Dla najlepszej kuracji najlepiej wykorzystać je w połączeniu z innymi produktami tej samej serii. Znajdziesz je w dziale Zestawy.
Czy warto kupować odżywki ICON? Naturalny skład i dbałość o środowisko sprawiają, że produkty I.C.O.N. są wyjątkowe. Pozyskiwane z odnawialnych źródeł, w zgodzie z naturą dbają o to, by włosy wyglądały zjawiskowo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8