0
Your Cart

India

Do czego służą produkty ICON India?
Produkty z tej serii doskonale sprawdzą się w utrzymaniu twoich pięknych fal i loków. Odżywka poprawia zdrowie loków i nadaje im zmysłowy połysk. Krem do loków nadaje włosom kształt loków i pozwala formować z nich fale. Szampon India to idealny środek do loków. Dzięki niezwykle puszystej pianie nadaje włosom młodzieńczego wyglądu i nadaje lśniącej mocy.
Kiedy używać preparatów I.C.O.N. India?
Jeżeli twoje loki tracą blask, prostują się i wyglądają na zniszczone. Seria kosmetyków do włosów ICON India nawilża i odżywia włosy, dzięki czemu loki są sprężyste i lśniące.
Co zawierają kosmetyki ICON India?
Produkty tej serii zawierają całą masę naturalnych składników wpływających na wygląd Twoich loków. Wśród nich znajdziesz między innymi olejek arganowy, olejek moringa, bursztyn, pantenol, komosę ryżową i inne.
Czy warto kupować produkty ICON India?
Tę serię kosmetyków tworzą produkty o bogatym i naturalnym składzie. Wszystkie naturalne składniki pozyskiwane są w zrównoważony sposób, tak, żeby zminimalizować wpływ na środowisko. Kupując produkty I.C.O.N. India masz pewność, że nie niosły za sobą okrutnych badań na zwierzętach.
Zobacz pozostałe produkty ICON w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4